NIXSolutions: Топ-5 найкращих мов розробки Android додатків на 2022-23 рік

Розробка додатків для Android є наріжним каменем галузі розробки мобільних додатків. З моменту створення в 2008 році галузь телефонів на Android надзвичайно зросла і зараз займає 97% ринку смартфонів. Якщо ви хочете долучитися до швидкозростаючої та прибуткової індустрії розробки додатків, важливо навчитися програмувати на одній або кількох із 5 найкращих мов розробки додатків для Android: Kotlin, Java, C++, C# та Dark.

NIXSolutions

1. Kotlin

Однією з мов програмування, яку використовують провідні компанії для розробки додатків для Android, є Kotlin – статично типізована мова програмування, створена JetBrains.

Вона має стислий синтаксис коду, що робить її одним із найпопулярніших варіантів для розробників програм для Android. Вона може бути скомпільована у JavaScript або нативний код і працює на віртуальній машині Java (JVM).

Основні переваги використання Kotlin для вашого наступного проекту:

  • Полегшене читання коду
  • Менш багатослівний
  • Лаконічний набір бібліотек
  • Легкий рефакторинг
  • Швидший час компіляції

2. Java

Java — це мова програмування загального призначення, розроблена таким чином, щоб мати якомога менше залежностей від реалізації. Це робить її придатною для багатьох платформ розробки мобільних додатків. Наприклад, її можна запускати в будь-якій операційній системі, де встановлено сумісну віртуальну машину.

Java є найпопулярнішою мовою розробки програм для Android через її простоту та доступність найкращих ресурсів для вивчення javascript. Розпочати роботу з Java легко, оскільки це одна з найпоширеніших мов програмування. Java також сумісна з багатьма різними платформами, що означає, що ви можете використовувати будь-яку операційну систему, яка вам найбільше подобається, і при цьому мати можливість використовувати Java.

3. C++

Ця мова програмування вважається однією з найкращих для розробки програм для Android, оскільки вона пропонує простий у використанні синтаксис і надзвичайно швидка. C++ також використовується в інших галузях, таких як розробка ігор, машинне навчання та десктопні програми, пише Designveloper.

Крім того, Swift був розроблений Apple як наступник Objective-C, на який сильно вплинув C++. Цю мову можна використовувати як для розробки програм для Android, так і для iOS, і вона має багато функцій, які роблять її ідеальною для створення інтуїтивно зрозумілих інтерфейсів.

Інструменти, які можуть допомогти вам встановити ці мови на вашому пристрої, щоб почати вже сьогодні, доступні в Інтернеті або на вашому телефоні Android.

4. C#

Розроблено Microsoft як еволюцію мов C і C++. Вона була розроблена як потужна сучасна мова програмування для використання в розробці настільних, мобільних і веб-додатків. Сьогодні C# є одним із найпопулярніших варіантів для розробників програм Android завдяки своїй простоті та потужності.

C# було створено, аби дозволити розробникам писати свої програми простим і точним способом, який можуть легко читати та розуміти інші програмісти. Завдяки цьому спрощеному синтаксису кожен може легко почати писати код, не маючи серйозних знань про різні коди.

Ще одна основна причина популярності C# серед розробників додатків полягає в тому, що Microsoft надає інструменти для всіх етапів процесу розробки. Це включає такі IDE, як Visual Studio Community Edition, які надають вам усі функції, необхідні для розробки додатку від початку до кінця без додаткових покупок чи завантажень.

5. Dark (найновіша мова розробки програм для Android)

Dark — це модна мова програмування для віртуальної машини Java (JVM). Спочатку вона була розроблена у Facebook як експериментальний інструмент для дослідження продуктивності програмного забезпечення. Її розробили для використання разом із мовою аналізу великих даних Datalog з відкритим вихідним кодом, але Dark не обмежується цим випадком використання.

Dark — один із найкращих інструментів для розробки ігор. Отже, розробка на мові програмування Dark ідеально підходить для швидкого прототипування та створення ігор. Вона проста у використанні, забезпечує швидке навчання та призначена для швидкого розвитку.

Найкраща частина Dark полягає в тому, що вона дозволяє розробникам працювати з кількома технологіями, такими як HTML5, JavaScript і C++. Це дає змогу створювати що завгодно, від простих додатків до складних ігор.

Висновок

У світі існує багато різних мов і багато мов розробки програм для Android. Але які з них варто вивчити? У цій статті ми склали список найкращих мов для розробки додатків на 2022-23 роки.

Команда NIXSolutions із задоволенням допоможе вам освоїти новітні технології. Ми надаємо всі послуги, необхідні для бізнесу будь-якого розміру та багато іншого. Наші послуги веб-розробки включають веб-дизайн, розробку мобільних додатків і консультації тощо. Зверніться до нашої команди, якщо вам потрібна оцінка або просто порада щодо того, як ми можемо допомогти вашій компанії в новій для вас сфері!