NIXSolutions: Gmail додає сині галочки в стилі Twitter

Google оголосив, що запроваджує сині позначки для перевірених відправників у Gmail, що дозволить користувачам ідентифікувати автентифіковані електронні листи та визначати їх пріоритет. Ця функція, яка схожа на систему перевірки Twitter, допоможе користувачам відрізнити законні електронні листи від тих, які надсилають спамери та шахраї.

NIXSolutions

Процес перевірки

Сині галочки з’являться біля зображення профілю або імені відправника в папці «Вхідні» Gmail, вказуючи на те, що відправник є перевіреним користувачем. Процес перевірки не є автоматичним; відправники повинні подати заявку та пройти ретельний процес автентифікації Google, перш ніж отримати синю позначку.

За словами Google, процес перевірки передбачає оцінку автентичності та безпеки відправника. Це включає підтвердження особи відправника та переконання, що він не був скомпрометований фішингом чи іншими видами атак.

Вплив на користувачів Gmail

Для користувачів Gmail ця функція є значним покращенням безпеки електронної пошти. Це дозволить користувачам визначати пріоритети автентифікованих електронних листів, гарантуючи, що важливі електронні листи не будуть втрачені в безладі папки “Вхідні”.

Крім того, ця функція дозволить користувачам уникати фішингових електронних листів, які можуть бути замасковані під законні електронні листи. Синя галочка вказуватиме, які листи безпечно відкривати, а яких слід уникати.

Заключні думки

Загалом, запровадження синіх позначок для перевірених відправників у Gmail є значним кроком у покращенні безпеки електронної пошти, вважає команда NIXSolutions. Розрізняючи автентифікованих і неперевірених відправників, користувачі зможуть захистити себе від спамерів, шахраїв і спроб фішингу. Завдяки цій функції користувачам буде легше розставляти пріоритети та керувати своїми електронними листами, гарантуючи, що важливі листи не будуть втрачені в хаосі папки “Вхідні”.