NIXSolutions: Як IOS розробка може допомогти вашому бізнесу

Розробка iOS додатків — це не просто примха для бізнесу в наші дні, а продуманий і прорахований крок для підвищення прибутку та впізнаваності бренду. Давайте обговоримо, чому компанії прагнуть створювати додатки в першу чергу для пристроїв iOS, як розробник iOS може допомогти вашому бізнесу досягти поставлених цілей.

NIX Solutions

Чому варто вибрати розробку для iOS замість Android?

Почнемо з того, що розробники iOS — це програмісти, які можуть створювати нові програми, ігри чи інтерфейси для пристроїв Apple. І хоча дебати про те, що краще – iOS чи Android, тривають, користувачі iOS витрачають у 2,5 рази більше грошей на додатки, ніж користувачі Android.

Згідно зі звітом SensorTower, у першій половині 2021 року Apple App Store споживчі витрати в усьому світі склали 41,5 мільярда доларів США, що на 22,1% більше, ніж за той самий період 2020 року. Це включає додатки преміум-класу та підписки, ігри та покупки в додатках.

За той самий період Google Play отримав приблизно 23,4 мільярда доларів. Для порівняння, дохід від Apple App Store приблизно в 1,8 рази перевищує дохід Google Play.

Пристрої Apple завжди позиціонуються як інструменти преміум-класу. Розробляючи програми та орієнтуючись на користувачів iOS, компанія з більшою ймовірністю отримає прибуток і може бути більш впевненою в платоспроможності своїх клієнтів. Наймаючи розробника iOS для створення спеціального додатку для компанії, ви отримуєте можливість залучити багату аудиторію покупців, оптимізувати та розширити бізнес, а також виділитися серед конкурентів.

Орієнтуючись на власників пристроїв Apple, компанія також може заощадити на розробці додатків, оскільки існує не так багато iOS-пристроїв і версій для оптимізації програмного забезпечення порівняно з різноманіттям Android-пристроїв. Хоча компанія може охопити більше користувачів за допомогою програми для Android, вартість розробки може бути вищою, ніж очікувалося.

Розробка iOS є важливою перевагою для компаній, які прагнуть пропонувати товари в онлайн-магазині, заохочувати до покупок через програму та націлюватися на клієнтів із високим рівнем доходу. Застосування різних стратегій зростання електронної комерції у вашому iOS додатку є чудовим способом збільшити продажі. Крім того, є кілька переваг програм для клієнтів Apple, таких як підвищена безпека, чудова взаємодія з користувачем і бездоганна продуктивність, що допомагає створити міцну репутацію бренду для вашого бізнесу.

Якщо ви зацікавилися питанням розробки iOS додатку для вашого бізнесу, зверніться до NIXSolutions. Ця команда розробників має 20-річний досвід роботи на міжнародному ринку і зможе втілити будь-які ваші найсміливіші ідеї у життя. Докладніше про співпрацю можна почитати на офіційному сайті NIX, а відгуки клієнтів знаходяться тут.